1 2

Hakkımızda

ci gusta!, dünyanin en buyuk dondurma hammadeleri ureticisi İtalyan PreGel firmasının aile bireyleri tarafından kurulmuş olan Hapy Times Solutions firmasının yarattığı bir markadır. Tüm dünyada; franchising sistemi ile iki yıl gibi kısa bir sürede, 16 ülkede 35 mağaza/kiosk açıldı.

Dünya devi PreGel firmasının da desteğini alarak tamamen katkısız, doğal ve taze ürünleri bayilerine ulaştıran İtalyan Happy Times Solutions firması, Türkiye pazarı için TAMY Grup Gıda San. ve Tic. Ltd. Şti. ile master franchising anlaşması imzaladı.

TAMY Grup Gıda San. ve Tic. Ltd. Şti., farklı sektörlerde 50 yılı aşkın bir süredir ticaret yapan üç ailenin ikinci kuşak temsilcilerinin bir araya gelerek kurmuş olduğu bir şirkettir.

Biz konularımızda deneyimli, eğitimli, yurtiçi ve yurtdışı iş tecrübesi olan, etik çalışma prensiplerini kendine ilke edinmiş kişiler olarak ci gusta! konseptini Türkiye'de tanıtmak, sevdirmek ve büyütmek için kollarımızı sıvadık.

Vizyonumuz: gıda sektöründe her zaman yenilikçi projeler yapmak, sağlıklı ürünler sunmak ve etik çalışma prensiplerinden ödün vermemektir.

Misyonumuz; ci gusta! konseptini franchising sistemi ile Türkiye geneline yaymak ve geliştirmektir.

Yatırım geri dönüşü hızlı, tatlı ve kazançlı bir yatırım yapmak isteyen, yeniliğe açık tüm girişimcilerle tanışmak ve görüşmek istiyoruz.

Saygılarımızla

Tahir Haytoğlu
Genel Müdür
Tamy Grup Gıda San. ve Tic. Ltd. Şti..