1 2

ci gusta! KONSEPTİ

ci gusta! konsepti, İtalyanların gıda zanaatındaki hünerli üretim becerilerini, yüksek kaliteli ve lezzetli gıdalarını ve görsel açıdan mükemmel sunumlarını, tüm dünyaya sunmak için yaratılmıştır.

"Bu sektörde uzun yıllardır var olmamızdan kaynaklanan tecrübemiz ve ustalığımız sonucunda, gerek bilimsel araştırma, geliştirme çalışmalarımızla, gerekse de yenilikçi, yaratıcı çalışmalarımızla en rafine damak tatlarına bile hitap edebilen ürünler oluşturmak, bizim için bir tutku halini almıştır.

ci gusta! herkesin diline hitap eden bir konsepttir!

Öyle bir yer hayal ediyorduk ki, rahatlığı ve konforu ile uzaydaki gibi ayaklarınızı yerden kessin ve ev yapımı tadında, sağlıklı ve lezzetli tatlılarıyla sizi zevkin doruklarına çıkarıp yaşama sevinci versin.

İşte ci gusta! bunun için yaratıldı.

ci gusta! mağazalarında size bu duyguları yaşatacak ürünler ve hizmet sunmayı vaat ediyoruz.

Öyle bir franchising konsepti oluşturmak istedik ki sadece yeme, içme arzularına açılan bir pencere olmasın aynı zamanda size yakın, bildiğiniz, aileden gelen bir ruhla sizi sarmalasın istedik. ci gusta! genç İtalyan tasarımcıların tasarladığı, yenilikçi lezzetler ve stratejiler içeren bir konsepttir.

Hedefiniz büyük başarılı bir zincir olduğunda, ürünlerin kalitesi, büyüleyici bir iletişimin desteklediği, üstün, öncü vizyon, güçlü görsel ifade aynı zamanda İtalyan yapımı üst düzey popüler ürünler sunmak sürecin sadece ilk adımdır.

Dünyaya sıra dışı İtalyan deneyimlerini sunmak, çorba, sandviç gibi tuzlu lezzetlerle birlikte, puding, muhallebi, kek gibi tatların yanı sıra en iyi İtalyan Gelato ve Frozen Yogurt ürünlerini harmanlayabilme yeteneğine bağlıdır.

ci gusta! sıra dışı İtalyan Lezzet Deneyimleri Sunar! 

ci gusta! projesi Milan’da “Consorzio del Politecnico of Milan” üniversitesinde bir grup tasarımcı tarafından (Michela Luppi, Susanna De Besi, Lara Mancini, Elisa Samsa, Noemi Bertulessi) POLI design kursunda yaratılmıştır.